Pop Game Box   Forums :: Play Free Games At PopGameBox.Com Homepage
Share |
Forum Home Forum Home >Language Area >Română
  New Posts New Posts
  FAQ FAQ  Forum Search   Logout My Space  Register Register  Login Login

incredibil

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
Message
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
ovidiu HD View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 05/Dec/2010
Posts: 240
  Quote ovidiu HD Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03/Jan/2012 at 12:42pm
a da? si ma rog, ce greseli gramaticale am facut?
Back to Top
ovidiu HD View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 05/Dec/2010
Posts: 240
  Quote ovidiu HD Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03/Jan/2012 at 12:45pm
"mai omule, nu stiu de ce tot vii inapoi sa te joci daac nuti place. zi la admin sati stearga toate conturile si atat. Nu stiu ce ai cu site-ul asta. E foarte bun " - daca ma uit mai bine, tu nu stii limba romana bai bozgore. si mai traiesti si pe pamantul nostru.
Back to Top
bogdanel21ar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 25/Nov/2010
Location: ROMANIA Arad
Posts: 4153
  Quote bogdanel21ar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03/Jan/2012 at 12:46pm
LOLLOL OVIDIU
Back to Top
ovidiu HD View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 05/Dec/2010
Posts: 240
  Quote ovidiu HD Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03/Jan/2012 at 12:47pm
iar transilvania nu se traduce erdely
Back to Top
ovidiu HD View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 05/Dec/2010
Posts: 240
  Quote ovidiu HD Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03/Jan/2012 at 12:51pm
sa-ti dau un exemplu. am fost anul trecut in Covasna. Si intamplarea face ca imi era sete. Ca drept urmare, intru intr-un bar, unul oarecare, ce-mi iese la intamplare.Ghici ce: la bere proaspata la halba cum crezi ca ii ziceau ei?? frissen csapolt sor. nu mi se pare frumos si nu e normal
Back to Top
Norbert147 View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14/Dec/2009
Location: Romania, SM
Posts: 1045
  Quote Norbert147 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03/Jan/2012 at 12:53pm
se traduce Erdély si e Ardeal. Eu nu traiesc pe pamantul vostru asta era ungariei candva.zi mersi la germani ca vo dat :)) si nu vorbi asa ca nici eu nu am vobit depsre tine in mod prost. dute invatati limba si nu te lega de altu.
Back to Top
Norbert147 View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14/Dec/2009
Location: Romania, SM
Posts: 1045
  Quote Norbert147 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03/Jan/2012 at 12:54pm
És ha nem érted mit mondok akkor többet ne pofázz bele. köszönöm.
Back to Top
ovidiu HD View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 05/Dec/2010
Posts: 240
  Quote ovidiu HD Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03/Jan/2012 at 12:54pm
si m-am dus la chelnerita si i-am zis: draguta, serveste-ma si pe mine cu o frissen csapolt sor. auzi la ea: cssapoltul vine imediat daca mai astepti putin.nu e frumos sa faci asa ceva. dar in schimb, era dragutza blondina, cu toate ca parea cam cu nasul pe sus
Back to Top
Norbert147 View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14/Dec/2009
Location: Romania, SM
Posts: 1045
  Quote Norbert147 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03/Jan/2012 at 12:55pm
Akkor ne mondd neki hogy frissen csapolt sör. Mondd ahogy akarod neki.
Back to Top
Norbert147 View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14/Dec/2009
Location: Romania, SM
Posts: 1045
  Quote Norbert147 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03/Jan/2012 at 12:56pm
Nu ai ce cauta acolo in Covasna. Si acolo mai multi is maghiari decat romani :))
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down