Pop Game Box   Forums :: Play Free Games At PopGameBox.Com Homepage
Share |
Forum Home Forum Home >Language Area >Română
  New Posts New Posts
  FAQ FAQ  Forum Search   Logout My Space  Register Register  Login Login

un joc de 2 bani

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
Message
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
jucatoru View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 17/Apr/2011
Location: bucuresti
Posts: 0
  Quote jucatoru Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31/Dec/2011 at 4:45pm
sa sugeti pula de cate ori imi intra alba si pierd din cauza asta asa de sarbatori
Back to Top
jucatoru View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 17/Apr/2011
Location: bucuresti
Posts: 0
  Quote jucatoru Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01/Jan/2012 at 7:49am
si cum va place sa sugeti pula nu ma lasati in pace nici pe 1 ianuarie ca asa sunteti voi muisti cum nu e nici un joc in care sa nu bag alba si sa nu iau bataie va fut in gura daca aveti sange in voi intrati pe id-u de mess al_quaeda90 si explicati-mi voi ce se intampla poate eu sunt mai batut in cap si nu inteleg da pana atunci multa muie
Back to Top
bogdanel21ar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 25/Nov/2010
Location: ROMANIA Arad
Posts: 4153
  Quote bogdanel21ar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02/Jan/2012 at 8:30am
ok acuma am sa te banez de pe forrum,si data viitoare si din joc pt totdeauna
Back to Top
bogdanel21ar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 25/Nov/2010
Location: ROMANIA Arad
Posts: 4153
  Quote bogdanel21ar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02/Jan/2012 at 10:46am
DACA MAI O DATA INSULTI O SA REPORTEZ SA ITI FIE BLOCAT JOCUL PT TOTDEAUANA
Back to Top
bogdanel21ar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 25/Nov/2010
Location: ROMANIA Arad
Posts: 4153
  Quote bogdanel21ar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02/Jan/2012 at 3:33pm

 Referitor la fraza cum am formulat-o nu vad vre-o diferenta ca sa fie vre-o greseala,exceptand  re/ra- scuze  se mai intampla,pt ca folosesc o tastatura germana si butoanele nu sunt la  fel ca si in romana,sau poate pt ca ma grabesc sa scriu. ok acum sa-ti spun foarte clar unele lucruri care tie iti sunt foarte greu de inteles.

jocul asta este la fel pentru toti nimeni nu este nimeni favorizat in privinta jocului,VIP au doar avantajul de a lua pct duble , si mai presus de toate doar ca sa sti dup o anumita perioada in functie de cum ti se schimba culoarea la pct,liniuta in 2 D se micsoreaza iar in 3D nu e cazul,ai nevoie de practica si ai sa vezi ca nu o sa ti se mai intample,si vezi ca nu am glumit cand am spus ca o sa-ti fie banat pt totdeauna pc-ul.in forrum si in joc trebuie sa fi respectabil in cazul in care nu te vei supune acestor reguli va fi doar problema ta de ce se va intampla dupa.
Asta este ultimul meu avertizment,mult noroc la joc si la practica.
Back to Top
bogdanel21ar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 25/Nov/2010
Location: ROMANIA Arad
Posts: 4153
  Quote bogdanel21ar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02/Jan/2012 at 3:46pm
Si apropo am uitat sa-ti spun,pe un singur calculator poti sa folosesti 2 id-uri,chiar daca mergi altundeva si faci id o sa-ti spuna ca esti logat in prea multe conturi asa ca te rog sa te gandesti inainte de a spune ceva ca sincer nu impresionezi pe nimeni.
Multumesc.
Back to Top
bogdanel21ar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 25/Nov/2010
Location: ROMANIA Arad
Posts: 4153
  Quote bogdanel21ar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02/Jan/2012 at 5:21pm
nu merge varianta ta,pt 2 id-uri o data trebuie sa ai doi users administratori si merge doar in windows xp,nu in windows 7,si app daca esti prins ca faci ceea ce ai spus mai devreme vei fi banat si poate si id-ul sters,ai sa vezi cand o sa  primesti ca si cum esti logat cu prea mult conturi.
bafta
Back to Top
bogdanel21ar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 25/Nov/2010
Location: ROMANIA Arad
Posts: 4153
  Quote bogdanel21ar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02/Jan/2012 at 7:01pm
ok vad ca iara mai insultat,si tu esti ala ce nu intelegi romana este ilegal sa transferi puncte citeste si invata nu ai cum sa faci tu niciodata ceva de genul tinand cont de atitudinea ta,ok acuma am sa trimit mail pt blocarea ta forever.
Back to Top
bogdanel21ar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 25/Nov/2010
Location: ROMANIA Arad
Posts: 4153
  Quote bogdanel21ar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03/Jan/2012 at 11:14am
lol tu chiar pricepi foarte foarte greu,sunt 2 id-uri pt un pc,tu ai 2 useri administratori pt ca folosesti windows xp, asta inseamna ca poti sa-ti faci 4 id-uri,chiar trebuie sa-ti explic ca la copii?
Back to Top
bogdanel21ar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 25/Nov/2010
Location: ROMANIA Arad
Posts: 4153
  Quote bogdanel21ar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03/Jan/2012 at 11:41am
ESTE COMPLET GRESIT,SE NUMESTE RATE TRANSFER,CEEA CE ESTE ILEGAL AICI DACA VEI FI PRINS O DATA VEI FI BLOCAT 3 ZILE SI 0 RATE SAU VIP MINUS 500.
DACA ESTI PRINS DE 2 ORI,VEI FI BLOCAT 7 ZILE SI 0 RATE SAU MAI MULT DE 500.
DACA ESTI PRINS DE 3 ORI VEI FI BLOCAT PT TOTDEAUNA
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down