Pop Game Box   Forums :: Play Free Games At PopGameBox.Com Homepage
Share |
Forum Home Forum Home >Language Area >Română
  New Posts New Posts
  FAQ FAQ  Forum Search   Logout My Space  Register Register  Login Login

cum aflu parola la un cont mai vechi cam de 3 ani

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Message
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
cormoranul11 View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 22/Nov/2013
Posts: 0
  Quote cormoranul11 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: cum aflu parola la un cont mai vechi cam de 3 ani
    Posted: 22/Nov/2013 at 8:32pm
cum aflu parola la un cont mai vechi ,am jucat acum 3 ani si acum am bagat iar net dar am uitat parola
Back to Top
Perfection View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 01/Jun/2011
Location: England
Posts: 6113
  Quote Perfection Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22/Nov/2013 at 8:45pm
Hi cormoranu, ai nevoie pentru a trimite un e-mail la admin spunându-i vechi ID-ul - adresa lui de e-mail este: - Admin@popgamebox.com, Godd Luck
Back to Top
miki77 View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 16/Jan/2011
Posts: 594
  Quote miki77 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22/Nov/2013 at 8:47pm
sal,trimite mail la admin e singura solutie cred
Back to Top
cormoranul11 View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 22/Nov/2013
Posts: 0
  Quote cormoranul11 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22/Nov/2013 at 8:49pm
ms o sa incerc
Back to Top
marysweet View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30/May/2010
Posts: 665
  Quote marysweet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23/Nov/2013 at 2:03pm
Buna. Probabil o sa ai cam mult de asteptat pana cand admin o sa iti raspunda. Daca ti-ai facut cont utilizand o adresa de e-mail reala, ai putea sa o introduci in link-ul pe care ti-l dau si o sa primesti automat un e-mail cu id-ul si parola, asta in cazul in care mai exista. (deoarece daca nu l-ai mai utilizat de atata timp, probabil s-a sters de tot din server)

http://www.popgamebox.com/forgotten.shtml
~I can choose to let it define me, refine me, outshine me or I can choose to move on and leave it behind me~
Back to Top
cormoranul11 View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 22/Nov/2013
Posts: 0
  Quote cormoranul11 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24/Nov/2013 at 6:38am
ms  am incercat acum astept 
Back to Top
cormoranul11 View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 22/Nov/2013
Posts: 0
  Quote cormoranul11 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24/Nov/2013 at 10:12am
acum ami rau nu am rezolvat nimic mia blocat si un cont ,sia facut copilul un cont si acum numi mai da voie sa ma loghez imi spune ca sant pe prea multe conturi,daca aveam ip manuale nu era o prob asa nu pot schimba ip 
Back to Top
marysweet View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30/May/2010
Posts: 665
  Quote marysweet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24/Nov/2013 at 10:52am
In cazul asta poti sa utilizezi unul din conturile copilului (poti sa te loghezi si sa joci cu maxim 2 conturi de pe un calculator, daca nu ai vip) sau sa trimiti e-mail la admin sa le stearga pe ale copilului si sa revii la contul tau initial.
Duminica frumoasa!
~I can choose to let it define me, refine me, outshine me or I can choose to move on and leave it behind me~
Back to Top
cormoranul11 View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 22/Nov/2013
Posts: 0
  Quote cormoranul11 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24/Nov/2013 at 12:21pm
ms la fel
Back to Top
marysweet View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30/May/2010
Posts: 665
  Quote marysweet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24/Nov/2013 at 1:04pm
ms
~I can choose to let it define me, refine me, outshine me or I can choose to move on and leave it behind me~
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down