Print Page | Close Window

un joc de 2 bani

Printed From: Pop Game Box Forums :: Play Free Games At PopGameBox.Com
Category: Language Area
Forum Name: Română
Forum Discription: Chat în Română
URL: ../forum/forum_posts.asp?TID=4376
Printed Date: 21/May/2024 at 8:08am
Software Version: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com


Topic: un joc de 2 bani
Posted By: jucatoru
Subject: un joc de 2 bani
Date Posted: 26/Dec/2011 at 1:45pm



Replies:
Posted By: jucatoru
Date Posted: 26/Dec/2011 at 1:51pm

si 2 bani e mult pt jocu asta unde se fura asa cum mai zicea cineva si ii dau dreptate ca in codru pe fata cum iti poti imagina in timpul unui singur joc alba in gaura de 10-15 ori?cand joc cu pc-u intra uneori si zic uneori fiindca se intampla si asta rar 10-15-20 de puncte iar cand joc cu**cineva**nu intra nimic ba mai mult intra alba. explicati-mi voi ***administratorii*** site-ului 




Posted By: bogdanel21ar
Date Posted: 26/Dec/2011 at 2:53pm
sal,fa practica si ai sa vezi ca nu mai intra alba.ms

-------------


Posted By: jucatoru
Date Posted: 27/Dec/2011 at 10:42am
inca ceva ce mi s-a intamplat azi am jucat cu calculatoru vreo 3 jocuri si nu mi-a dat nici un punct ba mi-a luat 3 puncte de ce aveam 200 si m-am trezit ca mai am 197 nu mai inteleg nimic din jocu asta


Posted By: jucatoru
Date Posted: 27/Dec/2011 at 11:28am
dati-va dracu foc cu jocu vostru cu tot am jucat 15 jocuri mod practica si nu mi-a dat nici un punct si nici nu s-au inregistrat la victorii de 15 jocuri am ramas la 201 vreti sa va faca altii reclama pe alte site-uri>? sa vedeti ce reclama am sa va fac eu am si filmat fazele de cacat in timp ce jucam si o sa le postez pe you tube cu numele**cel mai de cacat joc din istorie** bafta


Posted By: jucatoru
Date Posted: 29/Dec/2011 at 10:36am
apropos id-u meu de mess e al_quaeda90 in caz ca vrea cineva sa-mi spuna ceva **personal**


Posted By: bogdanel21ar
Date Posted: 29/Dec/2011 at 11:23am
pt ca dupa ce ajungi la 200 de pct nu mai castigi nimic din practica,citeste regulile prima data si dupa aia insulta.

-------------


Posted By: jucatoru
Date Posted: 29/Dec/2011 at 11:42am

si unde as putea sa citesc acest regulament ca pe popgamebox sunt aceleasi detalii ca si pe site adica mai nimic 

Rules of 15 Ball Pool
Fifteen balls are racked in a triangle and all the object balls are placed randomly. On every shot, you must pocket a ball. If the cue ball goes in, it is a foul. Any pocketed ball is spotted when a foul is committed. The player who pockets more than 61 points(each ball has a point value equal to its number) wins the game.

atat ca se castiga cu 61 de puncte 



Posted By: jucatoru
Date Posted: 31/Dec/2011 at 1:53pm
ba da voi chiar sunteti dobitoci? ma pis pe voi azi mi a intrat alba de cel putin 20 de ori cum se face ca mie imi intra mereu iar celor cu care joc niciodata?sa va arda focu acu de sarbatori daca aveti vreo legatura cu asta jigodiilor


Posted By: jucatoru
Date Posted: 31/Dec/2011 at 2:01pm
futu-va in gura sa va fut da chiar nici un joc nu pot sa fac fara sa bag alba rahatilor


Posted By: jucatoru
Date Posted: 31/Dec/2011 at 4:45pm
sa sugeti pula de cate ori imi intra alba si pierd din cauza asta asa de sarbatori


Posted By: jucatoru
Date Posted: 01/Jan/2012 at 7:49am
si cum va place sa sugeti pula nu ma lasati in pace nici pe 1 ianuarie ca asa sunteti voi muisti cum nu e nici un joc in care sa nu bag alba si sa nu iau bataie va fut in gura daca aveti sange in voi intrati pe id-u de mess al_quaeda90 si explicati-mi voi ce se intampla poate eu sunt mai batut in cap si nu inteleg da pana atunci multa muie


Posted By: bogdanel21ar
Date Posted: 02/Jan/2012 at 8:30am
ok acuma am sa te banez de pe forrum,si data viitoare si din joc pt totdeauna

-------------


Posted By: bogdanel21ar
Date Posted: 02/Jan/2012 at 10:46am
DACA MAI O DATA INSULTI O SA REPORTEZ SA ITI FIE BLOCAT JOCUL PT TOTDEAUANA

-------------


Posted By: bogdanel21ar
Date Posted: 02/Jan/2012 at 3:33pm

 Referitor la fraza cum am formulat-o nu vad vre-o diferenta ca sa fie vre-o greseala,exceptand  re/ra- scuze  se mai intampla,pt ca folosesc o tastatura germana si butoanele nu sunt la  fel ca si in romana,sau poate pt ca ma grabesc sa scriu. ok acum sa-ti spun foarte clar unele lucruri care tie iti sunt foarte greu de inteles.

jocul asta este la fel pentru toti nimeni nu este nimeni favorizat in privinta jocului,VIP au doar avantajul de a lua pct duble , si mai presus de toate doar ca sa sti dup o anumita perioada in functie de cum ti se schimba culoarea la pct,liniuta in 2 D se micsoreaza iar in 3D nu e cazul,ai nevoie de practica si ai sa vezi ca nu o sa ti se mai intample,si vezi ca nu am glumit cand am spus ca o sa-ti fie banat pt totdeauna pc-ul.in forrum si in joc trebuie sa fi respectabil in cazul in care nu te vei supune acestor reguli va fi doar problema ta de ce se va intampla dupa.
Asta este ultimul meu avertizment,mult noroc la joc si la practica.


-------------


Posted By: bogdanel21ar
Date Posted: 02/Jan/2012 at 3:46pm
Si apropo am uitat sa-ti spun,pe un singur calculator poti sa folosesti 2 id-uri,chiar daca mergi altundeva si faci id o sa-ti spuna ca esti logat in prea multe conturi asa ca te rog sa te gandesti inainte de a spune ceva ca sincer nu impresionezi pe nimeni.
Multumesc.


-------------


Posted By: bogdanel21ar
Date Posted: 02/Jan/2012 at 5:21pm
nu merge varianta ta,pt 2 id-uri o data trebuie sa ai doi users administratori si merge doar in windows xp,nu in windows 7,si app daca esti prins ca faci ceea ce ai spus mai devreme vei fi banat si poate si id-ul sters,ai sa vezi cand o sa  primesti ca si cum esti logat cu prea mult conturi.
bafta


-------------


Posted By: bogdanel21ar
Date Posted: 02/Jan/2012 at 7:01pm
ok vad ca iara mai insultat,si tu esti ala ce nu intelegi romana este ilegal sa transferi puncte citeste si invata nu ai cum sa faci tu niciodata ceva de genul tinand cont de atitudinea ta,ok acuma am sa trimit mail pt blocarea ta forever.

-------------


Posted By: bogdanel21ar
Date Posted: 03/Jan/2012 at 11:14am
lol tu chiar pricepi foarte foarte greu,sunt 2 id-uri pt un pc,tu ai 2 useri administratori pt ca folosesti windows xp, asta inseamna ca poti sa-ti faci 4 id-uri,chiar trebuie sa-ti explic ca la copii?

-------------


Posted By: bogdanel21ar
Date Posted: 03/Jan/2012 at 11:41am
ESTE COMPLET GRESIT,SE NUMESTE RATE TRANSFER,CEEA CE ESTE ILEGAL AICI DACA VEI FI PRINS O DATA VEI FI BLOCAT 3 ZILE SI 0 RATE SAU VIP MINUS 500.
DACA ESTI PRINS DE 2 ORI,VEI FI BLOCAT 7 ZILE SI 0 RATE SAU MAI MULT DE 500.
DACA ESTI PRINS DE 3 ORI VEI FI BLOCAT PT TOTDEAUNA


-------------


Posted By: bogdanel21ar
Date Posted: 03/Jan/2012 at 12:48pm
IMI PARE RAU,TINAND CONT DE TRECUTUL TAU SINCER NU TE POT AJUTA,INCEARCA SA TRIMIT MAIL LA ADMIN

-------------



Print Page | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com